CZ

Nabízíme dlouhodobý pronájem nejen pro pracující, ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. K dispozici je v každém patře vybavená kuchyň, sociální zařízení atd. Wi-Fi připojení k internetu a bezpečné parkování v uzavřeném areálu zdarma. Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti centra města.

EN

We offer both long term accommodation in two, three or four bedded rooms. There is a fully equipped kitchen and a bathroom on each floor. Wi-fi and safe parking in an enclosed yard is free of charge Our accommodation is located near the city centre and is easy to reach by car, bus or train.

Kontaktujte nás na telefonu:

+420 724 400 044

+420 724 400 044

nebo přes poptávkový formulář:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, dále ) souhlasím se zpracováváním osobních údajů obsažených v tomto kontaktním formuláři. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.